O blogu

globe-1033435_640Pragnę by niniejszy blog, stał się miejscem w której będę mogła wyrazić interesujące mnie spostrzeżenia, związane z praktycznymi aspektami prawa z którymi spotkałam się w praktyce. Liczę, iż pojawiające się wpisy będą przydatne dla czytelników i pomogą im zrozumieć poruszane aspekty prawne.

Na blogu będą pojawiały się nie tylko moje wpisy, ale także publikacje osób zainteresowanych współpracą ze mną.

Chciałabym stworzyć przestrzeń przyjazną nie tylko dla laików prawa ale również osób, które zajmują się w sposób profesjonalny na co dzień prawem. Postaram się pisać na blogu w sposób jasny i zrozumiały.

Zapraszam do korzystania z bloga, oraz aktywnego uczestniczenia w jego tworzeniu.

Z poważaniem

Bożena Starzewska

Nota prawna

Wszystkie materiały umieszczone na niniejszej stronie internetowej www.bopgradcyprawnego.pl mają wyłącznie informacyjny charakter i wyrażają jedynie opinie autorów. Materiały w szczególności nie stanowią one opinii czy porady prawnej.

Autorzy nie odpowiadają za jakiekolwiek szkody spowodowane zastosowaniem się lub niezastosowaniem się do poglądów, informacji zamieszczonym na blogu.

Autorzy zastrzegają, iż ich stanowiska i interpretacje mogą ulec zmianie, w szczególności w sytuacjach zmiany przepisów prawa, za miany orzecznictwa lub polityki organów administracyjnych.

Wszelkie materiały publikowane na stronie chronione są prawem autorskim.

Jakiekolwiek wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronie, w tym rozpowszechnianie, zwielokrotnianie, kopiowanie i rozpowszechnianie, jest niedozwolone bez uprzedniej pisemnej zgody autora.